SUNREEF YACHTS JUŻ WKRÓTCE NA TARGACH MIAMI YACHT SHOW 2019
Miami Yacht Show to jedna z najważniejszych imprez nautycznych w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w nowej lokalizacji przy One Herald Plaza i zgromadzi blisko 500 ekskluzywnych jachtów w dniach od 14 do 18 lutego. W Miami nie zabraknie także katamaranów Sunreef Yachts. Stocznia wystawi jednostki Sunreef Supreme 68 Power Athena oraz 40 Open Sunreef Power Diamond Limited Edition przy stanowisku A-65.

Jacht 40 Open Sunreef Power Diamond Limited Edition to wielokrotnie nagradzany model, mający na swoim koncie między innymi tytuł najlepszego katamaranu motorowego w Azji, przyznany w ramach konkursu Christofle Yacht Style Awards, tytuł najlepszej łodzi rekreacyjnej do 45 stóp w konkursie Asia Boating Awards w Singapurze i najlepszego katamaranu motorowego gali World Yachts Trophies w Cannes. Ten supernowoczesny cruiser wyposażono w 2 silniki Mercury Racing o mocy 860 KM i pokryto diamentową powłoką Sun King®, stworzoną przez Jean Boulle Luxury.

Sunreef Supreme 68 Power Athena to spektakularny katamaran motorowy o powierzchni 300m2. Jedną z kluczowych cech tego jachtu, oprócz przestronnego, półotwartego salonu, jest garaż znajdujący się na rufie, przeznaczony do przechowywania pontonu, zabawek wodnych oraz skutera wodnego. Aby umówić się na spotkanie, zachęcamy do kontaktu z zespołem.

źródło: Sunreef Yachts