Serwis www.privatebanking.pl, prowadzony jest przez Dariusza Korczakowskiego, który swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z Bankowością Prywatną pragnie podzielić się z innymi. Aktualnie serwis ma charakter niekomercyjny, stara się też zachowywać neutralność w stosunku do banków oferujących tę usługę.

Serwis powstał jako odpowiedź na wzrastające zainteresowanie segmentem Klientów Zamożnych i usługami bankowymi do nich kierowanymi. Nasz rodzimy Private Banking nie odbiega już od oferty funkcjonującej w rozwiniętej bankowości zachodniej – tak jak i tam, podlega ciągłym zmianom. W serwisie będą publikowane artykuły, opinie, komentarze związane tak z rynkiem krajowym, jak i produktami / usługami wiodących banków w tym zakresie. Założeniem autora jest, by istnienie serwisu przyczyniło się do popularyzacji wiedzy o Private Bankingu w Polsce jak też i będzie wpływać na ofertę Banków dla Klientów Zamożnych.

Zachęcam do nadsyłania opinii i uwag na temat działania serwisu. Pomogą one czynić go bardziej dopasowanym do Państwa oczekiwań.

Jednocześnie zachęcam do współredagowania serwisu. Jeśli chcą się Państwo podzielić swoimi pracami: artykułami, zestawieniami, ciekawymi linkami z zakresu Bankowości Prywatnej – zapraszam do współpracy. Należy oczywiście mieć na względzie niekomercyjny charakter serwisu.

Zapraszam do korzystania z serwisu: www.privatebanking.pl

Dariusz Korczakowski