Diners Club rozpoczął promocję kart płatniczych. Osoby, które złożą wniosek o kartę Klasyczną, LOT lub Traveler zostaną zwolnione z pierwszej opłaty rocznej. Z kolei w przypadku karty Premium Vintage opłata zostanie obniżona o połowę.

Promocja w Diners Club rozpoczęła się 14 października i potrwa do końca miesiąca. Wpisuje się ona w kampanię społeczną „Warto Bezgotówkowo”, w ramach której co roku organizowany jest Tydzień Płatności Bezgotówkowych. Akcja trwa od 14 do 18 października i ma pokazać zalety płatności bezgotówkowych oraz przyczynić się do zmniejszenie obrotu gotówką. Wydarzenie zainicjowała Koalicja na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności.

Promocja Diners Club obejmie karty prywatne i firmowe. Żeby z niej skorzystać, należy złożyć wniosek między 14 a 31 października. Zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej obejmie karty: Diners Club Klasyczna, Traveler i LOT. Standardowe opłaty wynoszą odpowiednio 300 zł, 350 zł i 100 zł. Dodatkowo, w tym roku promocja dotyczy również najbardziej prestiżowej karty wydawcy – Premium Vintage, w której opłata będzie zmniejszona o połowę (do 500 zł).

Diners Club wydaje karty kredytowe i obciążeniowe. Wyróżniają się długim okresem bezodsetkowym sięgającym 59 dni i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów – 6 proc. Znakiem rozpoznawczym kart Dinersa są usługi dodatkowe do kart. Posiadacze kart mogą skorzystać z ubezpieczenia turystycznego do 1 mln zł, obejmującego właściciela oraz współtowarzyszy podróży (członków rodziny lub pracowników), wstępu do saloników lotniskowych czy usługi Fast Track. Wszystkie instrumenty płatnicze można połączyć z prowadzonym przez firmę programem lojalnościowym.

Więcej informacji na stronie: dinersclub.pl

Źródło: Diners Club