Zmiany w programie lojalnościowym Miles&More. Decyzję o zakończeniu współpracy z programem podjął niedawno mBank. W najbliższym czasie jedynym w Polsce wydawcą kart płatniczych powiązanych z Miles&More zostanie Diners Club. Z tej okazji firma przygotowała dla swoich użytkowników promocję.

Oferta promocyjna Diners Club Polska obejmuje karty Diners Club LOT oraz Diners Club Premium Vintage. Każda osoba, której wniosek o wydanie karty zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzyma podwójną liczbę powitalnych punktów DC – 4000 lub 6000, odpowiednio dla kart Diners Club LOT i Diners Club Premium Vintage, i będzie mogła wymienić je na mile premiowe. Ponadto, Diners Club Polska zwróci pierwszą roczną opłatę za kartę Diners Club LOT oraz połowę opłaty za kartę Diners Club Premium Vintage, jeśli obrót na karcie w ciągu 12 miesięcy wyniesie co najmniej 36 000 zł.

Firma przypomina, że uczestnicy programu ze statusem Frequent Traveller oraz Senator mogą liczyć na dodatkowe bonusy w postaci mil statusowych. Dla osób, które otrzymają kartę w 2021 r. i dokonają wymiany punktów DC na mile, dodatkowo przyznawane jest jednorazowo 5000 powitalnych mil statusowych. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna liczba mil statusowych do zebrania w ramach promocji tj. 30 000.

– Z kartami Diners Club mile można gromadzić nie tylko podczas lotów, ale także podczas codziennych zakupów -– mówi Paweł Pomianowski, dyrektor generalny Diners Club Polska. – Za wydane 5 zł (oprócz wypłat gotówki, transakcji na stacjach paliw oraz w kasynach) klienci otrzymają 1 punkt DC, który mogą zamienić na 1 milę. Regularna wymiana punktów DC na mile gwarantuje nieprzepadanie wszystkich zgromadzonych mil Miles & More – dodaje.

Diners Club podkreśla w komunikacie prasowym, że wkrótce zostanie jedynym w Polsce wydawcą kart płatniczych powiązanych z programem Miles&More. Takie karty oferował także mBank, ale kilka tygodni temu podjął decyzję o zakończeniu współpracy z programem.

źródło: PRNews.pl