Noble Concierge jest rozbudowanym serwisem informacyjno-organizacyjnym, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge hotelowego i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie.

Punktem wyjścia dla usługi Noble Concierge było odciążenie z nadmiaru obowiązków zajętych klientów, którzy korzystając z pomocy konsultanta mogą w okamgnieniu załatwić tak przyziemne sprawy jak rezerwacja stolika w restauracji, zakup biletów na koncert czy dostarczenie kwiatów. Tymczasem, zakres serwisu nieustannie ewoluuje i rozwija się, proponując oprócz podstawowego serwisu zupełnie nowe udogodnienia. Dzięki temu, program określić już można bardziej jako lifestyle management. Na uwagę zasługuje zwłaszcza coraz bogatsza oferta działu eventowego.

Informacje na temat najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Polsce i za granicą zbierane są na bieżąco, dzięki czemu korzystający z usługi mogą swobodnie przebierać wśród interesujących ich propozycji. Starannie wyselekcjonowane i godne zarekomendowania wystawy, koncerty, zawody sportowe, premiery kinowe i teatralne znajdują się dzięki temu na wyciągniecie ręki dla tych, którzy sami są często zbyt zapracowani by śledzić repertuary na bieżąco. Skorzystanie z propozycji ułatwi ponadto zamówienie biletu bezpośrednio przez conciergea. Polecenia wartościowych wydarzeń to jednak tylko jedna strona działalności serwisu. Noble Concierge działa jako pośrednik na polu kulturalnym, ale także sam organizuje ekskluzywne eventy dla swoich klientów.

Największym przedsięwzięciem, za który odpowiada zespół Noble Concierge, jest organizacja festiwalu wysmakowanej kuchni i wina Wine & Food Noble Night, którego 6. edycja odbyła się jesienią ubiegłego roku. Jest to jedyna tego typu impreza w Polsce, podczas której mają okazję zaprezentować się najciekawsze restauracje z całego kraju, a goście – spróbować dań opracowanych przez najbardziej obiecujących i nowatorskich szefów kuchni. Zaproszeni na galę podjęci zostają elegancką kolacją, która ponadto staje się polem zmagań o tytuł najlepszych: przystawki, dania głównego i deseru.

Wielbiciele mody mogli dzięki Noble Concierge podziwiać w minionym roku projekty Krzysztofa Stróżyny na pierwszym indywidualnym pokazie w Polsce. Gościem specjalnym wieczoru była Monika Brodka, wśród gości natomiast znaleźli się przedstawiciele świata mody oraz show-biznesu. Natomiast pod koniec listopada, wśród zjawiskowej scenografii stworzonej przy pomocy czerwonych laserów, swoją ostatnią kolekcję pokazała Agnieszka Maciejak. Charakterystyczne dla niej geometryczne sukienki, legginsy, a także (po raz pierwszy) linię futer, oklaskiwały znane osobistości świata kultury i mediów.

Kolejnym udogodnieniem dla klientów Noble Concierge jest program art concierge – kompleksowa usługa polegająca na doradztwie przy zakupie dzieł sztuki, pomocy w budowaniu kolekcji, negocjacji cen, ubezpieczeniu, oprawie, etc. By dodatkowo ułatwić zainteresowanym poruszanie się po mało transparentnym i skomplikowanym rynku sztuki, w końcu grudnia odbył się panel dyskusyjny mający uchylić nieco rąbka tajemnicy. Na oczach przyszłych potencjonalnych kolekcjonerów dyskutowali ze sobą przedstawiciele galerii, domów aukcyjnych oraz niezależni eksperci. Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. podstawowe zasady inwestowania w sztukę czy obecna kondycja polskiego rynku.

Spotkanie zakończyło się bankietem oraz rozmowami kuluarowymi, które znacznie ułatwiły kontakty między środowiskiem artystycznym, a innymi branżami, reprezentowanymi wśród zaproszonych gości.

W ubiegłym roku zrealizowano również 3 cykle spotkań „Private Banking po godzinach”. To nieformalne wieczory o klubowym charakterze adresowane przede wszystkim do kręgów biznesowych. Staranne dobieranie zarówno prelegentów, jak i pozostałych uczestników, gwarantują nie tylko ciekawie spędzony czas, ale także poszerzenie sieci kontaktów. Prelekcje odbywają się w największych polskich miastach, zawsze w prestiżowych i eleganckich lokalizacjach. Wśród zaproszonych mówców znaleźli się m.in.: Robert Gwiazdowski, Wiesław Rozłucki, Witold Orłowski, Mateusz Kusznierewicz.

Przykładowe zadania zakończone sukcesem:
– wynajęcie w ciągu 2 godzin luksusowego jachtu w Nicei,
– zorganizowanie cygar w 120 minut w sobotę w nocy,
– przygotowanie filmu z pozdrowieniami od piłkarzy Pogoni Szczecin i piłki z podpisami całej drużyny,
– organizacja wizyty radiestety w mieszkaniu klienta,
– zorganizowanie transparentu z napisem „I love You”, widocznego z okien restauracji hotelowej w Atenach,
– zakup i dostarczenie torebki z limitowanej edycji niedostępnej w Polsce,
– znalezienie kolekcjonerskiego modelu Forda oraz pomoc w zorganizowaniu transakcji.
– organizacja ślubu na tropikalnej wyspie,
– doradztwo w zakresie wyboru najlepszego operatora telefonicznego w Tajlandii,
– zorganizowanie wyświetlenia krótkiej informacji wraz ze zdjęciem na kinowym ekranie tuż przed seansem w jednym z warszawskich kin,
– rozpoznanie i zakup swetra na podstawie zdjęcia,
– zorganizowanie polskojęzycznej opiekunki do dzieci na Florydzie.

Jak widać Noble concierge bardzo konsekwentnie rozszerza zakres swoich usług. Jest to chyba jeden z nielicznych bankowych rodzimych concierge – który może równać się z zagranicznymi rywalami.

źródło: PRnews.pl, nobleconcierge.pl