W dniach 3-4 czerwca 2020 odbyła się konferencja iWealth Summit 2020.

IWEALTH ONLINE INVESTMENT & BUSINESS SUMMIT 2020 to prestiżowa, w pełni online, konferencja o tematyce inwestycyjno-biznesowej, wyjątkowe grono prelegentów i gości z uznanych firm inwestycyjnych krajowych oraz zagranicznych, a także autorytety świata biznesu, prawa i technologii. To głos doradczy dla inwestorów, doradców finansowych i kierunkowskaz rozwoju dla przedsiębiorców.

Na stronie iwealth.pl można obejrzeć relację z pierwszego dnia tego fantastycznego wydarzenia: https://summit.iwealth.pl/dzien1/

Wkrótce ma być też dostępna relacja z nie mniej ciekawego drugiego dnia.

Warto wspomnieć, że wydarzenie to zostało zorganizowane przez iWealth Management Sp. z o.o. (iwealth.pl). Jest to niezależna firma dostarczająca usługi finansowe starannie wyselekcjonowanych Partnerów dla zamożnych Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Świadcząc usługę nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego firma stara koncentrować się na pomocy w opracowaniu kompleksowej, spójnej strategii finansowej, precyzyjnie dopasowanej do unikatowych potrzeb, indywidualnych preferencji w zakresie ryzyka oraz doświadczenia inwestycyjnego swoich Klientów. Należy podkreślić niezależność iWealth od grup bankowych.
Struktura właścicielska, w której większość wspólników stanowią osoby prywatne oraz pracownicy iWealth, pomaga iWealth w odpowiednim doborze rozwiązań inwestycyjnych. Firma deklaruje, że nie ma planów sprzedażowych czy odgórnych limitów z grupy bankowej.

Źródło: iWealth.pl