Bank BNP Paribas przygotował nową ofertę bankowości Premium. Jest ona skierowana do klientów, którzy mają wpływy w kwocie min. 10 tys. zł miesięcznie lub posiadają w banku – na rachunkach lub poprzez zakupione produkty oszczędnościowo-inwestycyjne o wartości min. 100 tys. zł.

Moje Konto Premium jest bezpłatne dla klientów spełniających określone kryteria finansowe. Oferta obejmuje dwie karty debetowe do wyboru: Moja Karta Premium lub Karta Multiwalutowa, pakiet Cyber, usługę autooszczędzania, darmową transakcyjność (przelewy, w tym 3 przelewy natychmiastowe w GOonline/GOmobile, wypłaty) w Polsce i za granicą, co jest odpowiedzią na elastyczność, bezpieczeństwo i wolność wyboru – tak istotne dla klientów Premium.

Klient Premium bezpłatnie może korzystać z przelewów złotowych i walutowych SEPA, a także przelewów natychmiastowych oraz wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Moja Karta Premium umożliwia płacenie z Mojego Konta Premium w dowolnej walucie bez dodatkowych opłat za przewalutowanie. Alternatywą dla klientów zarabiających lub posiadających walutę jest możliwość skorzystania z Karty Multiwalutowej połączonej z posiadanymi przez klienta kontami walutowymi.

Klienci, którzy wybiorą Moje Konto Premium, mogą liczyć na bezpłatny Pakiet Cyber BNP Paribas. To rozwiązanie, które pozwoli poprawić i stale monitorować bezpieczeństwo użytkowników sieci. Jest to dostęp do dwóch usług chroniących przed wyłudzeniami i czuwających nad bezpieczeństwem danych osobowych w sieci: Bezpiecznej Tożsamości od Experian i Alertów BIK od Biura Informacji Kredytowej.

Pierwszy z nich monitoruje tak zwany „darknet” (to sieć ukryta dla popularnych wyszukiwarek takich jak m.in. Google, w którym użytkownicy prowadzą handel od przecenionego sprzętu AGD, przez podróbki towarów luksusowych, czy nielegalne licencje oprogramowania, aż po pakiety danych osobowych internatutów). W przypadku znalezienia w nim danych klienta, system wysyła alert oraz instrukcje dotyczące tego, jak najszybciej i najskuteczniej je ochronić.

W ramach usługi Alerty BIK, Biuro Informacji Kredytowej wysyła ostrzeżenia SMS i e-mail o każdej próbie zaciągnięcia kredytu lub pożyczki na nasze dane. Alert może więc oznaczać próbę wyłudzenia pieniędzy, jeśli to nie my wnioskowaliśmy o kredyt. Ostrzeżenia działają również w przypadku wykorzystania naszych danych np.: do podpisania umowy z siecią komórkową na zakup drogiego telefonu lub zawarcia umowy z dostawcą energii.

Dla posiadaczy Mojego Konta Premium pakiet Cyber jest dostępny bez opłat przez 12 miesięcy od momentu podpisania umowy ramowej w ramach Promocji Moje Konto Premium z Pakietem Cyber BNP Paribas.

Źródło: BNP Paribas