Surreal to niedawno zwodowany, ekskluzywny katamaran żaglowy Sunreef 60 Eco, łączący doświadczenie stoczni w projektowaniu luksusowych katamaranów z najnowszymi rozwiązaniami Sunreef Yachts z zakresu ekologicznej technologii.

Sunreef 60 Eco Surreal, to pierwszy 60-stopowy katamaran wyposażony w opracowane przez Sunreef Yachts panele słoneczne wbudowane w burty kadłuba, nadbudówkę i dach bimini. Dzięki maksymalizacji wytwarzania energii słonecznej, oferuje niezrównaną wydajność energetyczną i umożliwia długą, wolną od wibracji i spalin nawigację, jak również zabezpieczenie energii dla urządzeń na pokładzie. Przy grubości poniżej 1mm, ultralekka powłoka słoneczna jest najlżejszym i najbardziej wydajnym rozwiązaniem pozyskiwania energii słonecznej w branży.

Dzięki zaawansowanej technice integracji, panele słoneczne Sunreef Yachts Eco mają bardzo wysoką odporność na wstrząsy i ścieranie. Katamaran został również wyposażony w potężny, zaprojektowany na zamówienie system baterii.

Ten luksusowy jacht żaglowy może przyjąć do ośmiu osób dzięki eleganckiemu i przestronnemu układowi 4 kabin, w tym w pełni wyposażonej kuchni oraz salonu z obszernymi miejscami do relaksu i spożywania posiłków.

Zaprojektowane na zamówienie wnętrze i meble łączą w sobie współczesność i ponadczasowość.

Przestrzenie wypoczynkowe na katamaranie obejmują duży flybridge z barem, obszerną sofę na dziobie oraz rufowy kokpit z dużą platformą hydrauliczną.

źródło: sunreef-yachts.com