ING Bank Śląski udostępnił klientom Private Banking i Wealth Management prestiżową kartę kredytową Visa Infinite. Posiadacze karty, poza dostępem do środków na całym świecie, mogą korzystać z bogatych pakietów dodatkowych, które gwarantują bezpieczeństwo oraz ułatwiają podróżowanie i spędzanie czasu wolnego.

Karta Visa Infinite zapewnia wygodę i pełną swobodę finansową. Jej posiadacze mogą skorzystać z wielu udogodnień:

  • PriorityPass – nielimitowane bezpłatne wejścia do ponad 1300 luksusowych saloników wypoczynkowych na lotniskach całego świata, zarówno dla posiadacza karty głównej jak i dodatkowej – bez względu na wybraną linię lotniczą, klasę biletu czy członkostwo w programie lotniczym. Dodatkowo do każdej karty dostępne jest 20 bezpłatnych wejść dla osób towarzyszących w roku kalendarzowym.
  • Pakiet ubezpieczeń podróżnych – ubezpieczenie kosztów leczenia i kosztów transportu na kwotę 3 mln euro, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w podróży, assistance podróżny, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, z tytułu utraty i opóźnienia dostarczenia bagażu i sprzętu sportowego oraz ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego, noclegów czy pomoc prawną i inne.
  • Program ING Concierge – pomoc specjalistów ING w codziennych sprawach, infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Dodatkowo, posiadacze karty Visa Infinite mogą wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie bez prowizji nie ponoszą także kosztów przewalutowania płatności. Usługa „Rozłóż na raty” pozwala spłacać w ratach wykorzystany limit na zakupy, wypłatę gotówki z bankomatu, czy przelew z karty. Plan ratalny jest dostępny z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy: bez prowizji, z oprocentowaniem obniżonym do 5%.

Karta zapewnia dużą swobodę płacenia – transakcji można dokonywać zarówno tradycyjnie, jak i mobilnie, w tym przez Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

Limit do karty wynosi pomiędzy 50 tys. a 200 tys. zł i jest ustalany indywidualnie. Oprocentowanie zadłużenia na karcie to 6%. Klienci należący do segmentu Private Banking lub Wealth Management nie ponoszą opłaty rocznej za użytkowanie karty głównej i dodatkowej. Jeśli w chwili naliczenia opłaty rocznej użytkownik karty głównej nie należy do tego segmentu, opłata wynosi 2 000 zł za kartę główną oraz 0 zł za kartę dodatkową.

Oferta karty kredytowej Visa Infinite jest skierowana jest do klientów, którzy są objęci ofertą Private Banking lub Wealth Management. Aby móc skorzystać z tej oferty to wymagane jest posiadanie w banku aktywów powyżej 1 mln PLN lub zainwestowanie min. 200 tys. zł lub równowartości tych kwot w walucie wymienialnej.

Szczegółowe informacje o ofercie są dostępne na stronie: https://www.ing.pl/private-and-wealth/zakres-uslug/visa-infinite-czarna-karta-kredytowa

źródło: ING Bank Śląski