Nowa propozycja Banku Pekao skierowana jest do klientów z aktywami powyżej 1 mln zł. Właściciel rachunku nie płaci za wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie, polecenia przelewów oraz zlecenia stałe, a dzięki otrzymanej do konta wielowalutowej karcie World Elite Debit Mastercard, nie musi martwić się o płatności za granicą. Karta sama rozpozna walutę i obciąży odpowiednie konto. W przypadku braku rachunku w danej walucie transakcja zostanie przeprowadzona po atrakcyjnym kursie.

Dodatkowym udogodnieniem jest też bezpośredni kontakt z dealerami walutowymi, z którymi można zawierać transakcje walutowe oraz całodobowa Infolinia Bankowości Prywatnej, za pośrednictwem której można zrealizować liczne dyspozycje związane z kontem czy kartą. Konto Private Banking z kartą World Elite Debit Mastercard zapewnia również dostęp do saloników lotniskowych na całym świecie na bazie aplikacji Lounge Key, a dwie wizyty w roku są tam całkowicie bezpłatne. Z kolei wybierając kartę kredytową Pekao Visa Infinite posiadacz Konta Private Banking może cieszyć się nielimitowaną, priorytetową odprawą przed odlotem z Lotniska Chopina – Fast Track, dostępną bez opłat.

Wraz z Kontem Private Banking Bank Pekao udostępnił także nowe Konto Oszczędnościowe Private Banking z oprocentowaniem 1 proc. w skali roku dla nowych klientów do kwoty 500 tys. zł przez pierwszych 90 dni oraz 0,2 proc. w skali roku dla całego salda środków zgromadzonych na koncie dla wszystkich klientów.

Źródło: Bank Pekao