Sunreef 70 dołącza do rodziny jachtów

Do linii luksusowych katamaranów żaglowych, obok takich modeli jak Sunreef 50, Sunreef 60 oraz Sunreef 80, dołączył właśnie nowy 70-stopowy model. Katamaran Sunreef 70 dzięki swojej wyjątkowej przestrzeni życiowej doskonale równoważy komfort, osiągi i zaawansowaną technologię. Ten w pełni personalizowany jacht oferuje nieskończoną możliwość aranżacji przestrzeni oraz wykończenia.

Pierwsza jednostka Sunreef 70 nosi imię Ocean Vibes i odznacza się 5-kabinową aranżacją wnętrz, obszernym pokładem słonecznym oraz tarasem dziobowym dostępnym bezpośrednio z salonu. Kokpit rufowy wyposażony w platformę hydrauliczną, oferuje idealne warunki do wypoczynku i uprawiania sportów wodnych.

Sunreef 80 Power dostarczony do Chin

Stocznia Sunreef Yachts dostarczyła niedawno pierwszą jednostkę 80 Sunreef Power na chiński rynek. Obsługą zamówienia zajęła się firma Speedo Marine, która jest oficjalnym przedstawicielem Sunreef Yachts na lokalnym rynku. W pełni spersonalizowany jacht jest obecnie największym prywatnym katamaranem motorowym w Chinach.

Jednostka została zbudowana dla wymagającego właściciela, którego uwagę zwrócił nowatorski projekt jachtu 80 Sunreef Power. Zwrócił się on do stoczni i Speedo Marine, aby zrealizować projekt budowy prywatnego katamaranu. Luksusowy jacht, wyposażony w dwa silniki o mocy 1200 KM, posiada ogromną przestrzeń życiową i wyróżnia się nowoczesnym wystrojem wnętrz, będącym połączeniem symetrii z kojącą, ciemną kolorystyką.

Aranżacja wnętrz katamaranu obejmuje 3 kabiny, w tym luksusowy apartament właściciela i dwie przestronne kabiny dla gości. Wejście do kajut załogi, kuchni i spiżarni jest dostępne bezpośrednio z kokpitu rufowego, zapewniając więcej prywatności na pokładzie. W salonie od strony lewej burty znajduje się duża sofa i przytulne miejsce do czytania przy tarasie frontowym. Goście mogą spożywać posiłki na sterburcie przy dużym stole jadalnym z miejscami siedzącymi dla dwunastu osób. Dodatkowo, nieopodal wejścia na taras dziobowy znajduje się bogato wyposażony bar. Imponująca szerokość 80 Sunreef Power wynosząca 12 m pozwala uzyskać sporo miejsca do wypoczynku w kokpicie rufowym. Pod modułową sofą zlokalizowany jest garaż rufowy jachtu, w którym znajduje się skuter wodny oraz inne sprzęty wodne. Goście mogą korzystać z obszernej strefy wypoczynkowej z łatwym dostępem do wody dzięki platformie hydraulicznej. W pełni personalizowany pokład słoneczny oferuje wygodne miejsce do wypoczynku z barem i grillem.

źródło: Sunreef Yachts