Jacht 100 Sunreef Power Eco łączy w sobie komfort superjachtu z najnowocześniejszą, zrównoważoną technologią, by oferować długie rejsy w całkowitej harmonii z naturą. Ten pionierski jacht zapewnia cichy napęd, niezrównaną wydajność energetyczną oraz ekologiczne materiały wykończeniowe.

CZYSTA ENERGIA

Wykorzystujący awangardową technologię Sunreef Yachts 100 Sunreef Power Eco posiada panele słoneczne wbudowane w kadłub, nadbudówkę i bimini. Zaprojektowane specjalnie dla Sunreef Yachts baterie zasilają zarówno napęd, jak i wszystkie urządzenia na pokładzie katamaranu.

KOMFORT I RELAKS

Luksusowy katamaran może poszczycić się imponującą platformą typu beach club, która zapewnia mnóstwo miejsca do uprawiania sportów wodnych oraz dostęp do siłowni i sali ze sprzętem do nurkowania. W garażu rufowym 100 Sunreef Power Eco zmieszczą się dwa duże skutery wodne oraz szeroki wybór sprzętów sportowych.

WYŻSZY POZIOM LUKSUSU

Rozległy flybridge jachtu oferuje imponujące przestrzenie do spożywania posiłków i wypoczynku, a także bar, jacuzzi i duże leżaki. Aby uzyskać więcej informacji na temat 100 Sunreef Power Eco oraz gamy ekologicznych jachtów motorowych stoczni, zapraszamy do kontaktu z zespołem Sunreef Yachts.

Więcej informacji na dedykowanej stronie: https://sunreef-yachts-eco.com/pl/jachty-motorowe-eco/100-sunreef-power-eco/

źródło: Sunreef Yachts