Getin Noble Bank wybrał biurowiec Ogrodowa Office na swoją siedzibę. Dołączył do takich firm jak firmy Orange Polska, MakoLab, PwC Polska, Harman Connected Services Poland i Citi Handlowy.

Getin Noble Bank będzie miał w Ogrodowej Office biura dla pracowników kilku komórek biznesowych oraz placówkę dla klientów specjalizującą się w usługach private banking. Bank ma dziewięć swoich placówek w Polsce.

– Przy wyborze Ogrodowej Office istotna była dla nas prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, a także nowoczesne otoczenie biurowe z udogodnieniami (np. podziemne miejsca parkingowe) zapewniającymi komfort i dyskrecję klientom oraz pracownikom. Obecnie poszukujemy podobnych rozwiązań w innych miastach w Polsce – mówi Piotr Wawrzyniak, Dyrektor Departamentu Private Banking.

Ogrodowa Office to biurowiec klasy A. Ma powierzchnię ponad 28 tys. mkw. W podziemnym parkingu znajdują się miejsca dla 300 samochodów i też stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

W procesie negocjacji warunków najmu Getin Noble Bank był reprezentowany przez łódzki oddział Najmu Powierzchni Biurowej CBRE Polska.
– Dla naszego klienta kluczowa była lokalizacja, z dogodnym dojazdem i ekspozycją oraz jakość oferowanych przestrzeni. Ogrodowa Office to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Łodzi obok takich ikon miasta jak Manufaktura i hotel Andel’s czy Puro – powiedziała Aleksandra Suszczewicz, senior consultant, CBRE.

źróło: dzienniklodzki.pl