Sunreef Yachts Eco zajmuje wiodącą pozycję w dziedzinie zrównoważonej żeglugi. Najnowsza linia katamaranów stoczni Sunreef Yachts oferuje szeroką gamę ekologicznych rozwiązań, a w tym 3 technologie dostępne wyłącznie na jednostkach Sunreef Yachts Eco.

WBUDOWANY SYSTEM PANELI SŁONECZNYCH

Zaprojektowany i wyprodukowany przez stocznię innowacyjny system paneli słonecznych pozwala na pełną integrację z kompozytowymi elementami konstrukcyjnymi jachtu. Panele słoneczne Sunreef Yachts Eco należą do najlżejszych w branży, dzięki czemu z łatwością mogą być zainstalowane na dowolnej powierzchni katamaranu, włączając w to kadłuby, nadbudowę czy maszt, zwiększając tym samym produkcję energii słonecznej.

NAJLŻEJSZE BATERIE W BRANŻY

Najnowsza linia stoczni Sunreef Yachts oferuje nowoczesne baterie stworzone od podstaw na potrzeby katamaranów Sunreef Yachts Eco. Ultralekkie baterie są blisko 30% lżejsze od systemów powszechnie stosowanych w branży, osiągając gęstość poniżej 5,2 kg na kWh. Umożliwiają szybkie ładowanie na całym świecie, niezależnie od napięcia sieci.

NOWY SYSTEM KLIMATYZACJI

Katamarany Sunreef Yachts Eco to jedyne jachty wyposażone w energooszczędny gazowy system klimatyzacji. Zasilana z baterii klimatyzacja działa bezgłośnie przez całą dobę i zużywa 70% mniej energii niż większość systemów w przemyśle jachtowym. System zapewnia również zwiększoną kontrolę wilgotności powietrza w tropikalnych rejonach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych na katamaranach Sunreef Yachts Eco, zachęcamy do kontaktu z zespołem Sunreef Yachts.

źródło: Sunreef Yachts