Wyspecjalizowane programy inwestycyjne Pekao TFI wspierające regularne oszczędzanie zostały Laureatem Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska w kategorii usługi w XXXII edycji konkursu.

Godłem Teraz Polska nagrodzone zostały wspierające regularne oszczędzanie wyspecjalizowane programy inwestycyjne Pekao TFI: Program Akumulacji Kapitału PRO, Program Akumulacji Kapitału Junior, Moja Perspektywa, Super Basket, a także IKE i IKZE. Do tej pory Pekao TFI obsłużyło w programach inwestycyjnych ponad pół miliona umów.

– Klienci chętnie wybierają nasze programy inwestycyjne, ich oferta jest różnorodna i każdy może znaleźć produkt dla siebie. – mówi Łukasz Kędzior – Mamy rozwiązania, które ułatwiają gromadzenie środków na zabezpieczenie przyszłości dzieci oraz programy, które umożliwiają realizację postawionych sobie celów, takich jak kupno nowego samochodu czy wakacyjny wyjazd. Nie zabrakło w naszej ofercie również programów IKE oraz IKZE, które mają zachęcić do oszczędzania na przyszłą, dodatkową emeryturę.

Pekao TFI jest najdłużej działającym na polskim rynku towarzystwem funduszy inwestycyjnych. Nieprzerwanie od 30 lat wspiera Polki i Polaków w decyzjach inwestycyjnych. To jedno z największych TFI w Polsce. W jego ofercie dostępnych jest blisko 50 różnorodnych strategii inwestycyjnych oraz szeroka i różnorodna gama programów inwestycyjnych. Towarzystwo oferuje również PPE i PPK, a także rozwiązania inwestycyjne dla firm i usługę asset management.

– Godło Teraz Polska to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych na polskim rynku. – komentuje Łukasz Kędzior, prezes zarządu Pekao TFI – To dla nas ważne wyróżnienie, a zarazem potwierdzenie wysokiej jakości programów zarządzanych przez Pekao TFI. To jednocześnie dowód uznania dla naszej 30-letniej działalności.

Obecnie Pekao TFI zarządza aktywami o wartości blisko 18 mld złotych i obsługuje ok. 440 tys. klientów (stan na 31.05.2022).

Źródło: Pekao TFI