Jeden z najnowszych jachtów Sunreef Yachts, 80 Sunreef Power Pronto jest niezwykłym luksusowym katamaranem zbudowanym z myślą o najwyższym poziomie komfortu i luksusu. Wszystko, począwszy od wystroju inspirowanego tropikalnymi plażami, poprzez parametry techniczne, aż po starannie przemyślany układ wnętrz, sprawia, że jest to idealny jacht na prywatne wypady i ekskluzywne czartery.

Dzięki naturalnym tkaninom, podłogom z drewna tekowego i wyważonej kolorystyce, wypełnione światłem wnętrza Pronto tworzą doskonały klimat do wypoczynku. Salon jachtu wita gości rozległą strefą relaksu z dwiema dużymi sofami w kształcie litery L. Na wprost głównej przestrzeni wypoczynkowej znajduje się stół, bar, biurko oraz wewnętrzna sterówka. Panoramiczne przeszklenia i świetliki wpuszczają mnóstwo naturalnego światła do wnętrza jachtu.

W części dziobowej salonu drzwi otwierają się bezpośrednio na imponujący taras dziobowy katamaranu. Tutaj goście Pronto mogą cieszyć się przestrzenią relaksacyjną z dużymi leżakami oraz obniżoną częścią wypoczynkową z jacuzzi i wygodnymi siedzeniami.

Pronto może komfortowo gościć na pokładzie do dziewięciu osób. Zakwaterowanie zapewniają cztery przestronne kabiny, z których każda charakteryzuje się kojącym wystrojem opartym na naturalnym drewnie i granatowej tapicerce. Pronto posiada obszerną kabinę właścicielską oraz trzy kabiny z różnymi opcjami spania.
 
Flybridge Pronto oferuje imponującą przestrzeń wypoczynkową. Na lewej burcie znajduje się bar z dużym blatem i wysokimi krzesłami. W centralnej części pokładu znajduje się duży, zaprojektowany na zamówienie stół, przy którym może zasiąść osiem osób. W części rufowej znajduje się podwyższone miejsce do opalania z wygodnymi fotelami.

W kokpicie rufowym katamaranu przy dużym stole może zasiąść nawet dziesięć osób. W strefie relaksu znajduje się również bar, 55-calowy telewizor oraz leżanka. Pod kanapą w kokpicie znajduje się niewidoczny garaż rufowy, który pomieści skuter wodny i szeroki wybór zabawek wodnych. Duża platforma rufowa katamaranu pełni funkcję prywatnej plaży, oferując mnóstwo miejsca do opalania i urawiania sportów wodnych.

Więcej informacji na stronie sunreef-yachts.com

źródło: biuro prasowe Sunreef Yachts