„Nowe Perspektywy” czyli konferencja z udziałem ekspertów bankowości prywatnej mBanku to okazja, żeby dowiedzieć się więcej o trendach, perspektywach rozwoju, ale też równowadze i emocjach w finansach. W tym roku rozmawialiśmy o wyzwaniach przyszłości, również w kontekście zarządzania pieniędzmi. Materiał z konferencji znajdziesz na stronie: businessinsider.com.pl/nowe-perspektywy .
 
Dlaczego warto zobaczyć materiał?

O najnowszych światowych trendach — nie tylko tych technologicznych — opowiedział dr Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema, i dr Tomasz Rożek znany popularyzator nauki, twórca kanału i fundacji Nauka. To Lubię. Psycholożka Justyna Zacharuk tłumaczyła zaś zawiłości finansów w ujęciu behawioralnym.

Też trendy, ale tym razem w sztuce, były tematem rozmowy Katarzyny Janowskiej i Piotra Sarzyńskiego. Nie zabrakło także tematu sukcesji i budowania pokoleniowych majątków w Polsce i za granicą, a swoimi doświadczeniami podzielili się właściciele rodzinnych biznesów.

A co z pieniędzmi? Czy to, co modne i „trendy”, zawsze oznacza w biznesie obietnicę zysków? Na to pytanie odpowiedzi szukał Paweł Chylewski, dyrektor departamentu doradztwa inwestycyjnego mBanku. Bartosz Pawłowski, dyrektor inwestycyjny mBanku, wskazał, gdzie w dzisiejszym świecie szukać sprawdzonej wiedzy w gąszczu fake newsów i półprawd. Rekomendacje Bartka znajdziecie też pod linkiem .

źródło: mbank.pl