Jesień to dobry czas dla inwestorów, którzy otworzą konto w Biurze Maklerskim Pekao. Teraz dla wszystkich, którzy do końca 2023 roku dołączą do grona klientów BM Pekao i przeniosą na nowy rachunek instrumenty finansowe warte minimum 20 tys. zł obowiązywać będą konkurencyjne stawki prowizji i zniesione będą opłaty za prowadzenie rachunku maklerskiego.

Na tych, którzy do końca bieżącego roku przejdą do BM Pekao czekają promocyjne stawki prowizji z tytułu wykonywania zleceń dotyczących akcji, praw do akcji, praw poboru, warrantów, kwitów depozytowych, REIT, certyfikatów inwestycyjnych, ETP i produktów strukturyzowanych na poziomie 0,15 proc. (min. 5,90 zł) dla zleceń składanych w kanałach zdalnych: Pekao24, platformy inwestycyjnej eTrader Pekao, aplikacji mobilnej PeoPay. Stawki takie będą obowiązywać aż do końca 2024 roku.

Ponadto nowi klienci będą, również do końca przyszłego roku, zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku inwestycyjnego. Warunki promocji są bardzo proste, wystarczy przetransferować na rachunek w BM Pekao instrumenty finansowe o wartości min. 20 tys. zł.

– Rozwijamy się niezmiennie dostosowując ofertę do oczekiwań naszych klientów. Mamy rozbudowaną ofertę analityczną, bardzo duży zakres dostępnych instrumentów finansowych i rynków oraz nowoczesne aplikacje z dostępem do rachunku maklerskiego. A teraz dodatkowo nowi klienci mogą skorzystać z naszych usług, zyskując atrakcyjne prowizje przez kolejnych 15 miesięcy – podsumowuje dyrektor Biura Maklerskiego Pekao Marcin Wlazło.

Źródło: BM Pekao